Klimatizace dodávka, montáž i servis

Je velmi účinné zařízení k vytvoření tepelné pohody jak ochlazením vzduchu, tak i vytápěním místností a to v bytech, kancelářích, hotelových pokojích ale také v kavárnách, obchodech, ordinacích atd.

Je důležité, aby klimatizační jednotka měla správný výkon vzhledem k prostoru, který je potřeba chladit. Tento správný výkon vám bezplatně navrhneme. Rovněž navrhneme trasu vedení potrubí mezi vnitřní a venkovní jednotkou, poradíme a společně vybereme z mnoha nabízených typů a značek tu nejvhodnější klimatizaci i z titulu pořizovacích nákladů, komfortu a úspor energií.

Máme obrovské zkušenosti s montážemi klimatizací všeho druhu od splitových jednotek 1+1 přes multisplitové jednotky 5+1 až po VRV systémy o výkonech do 100kW. Montujeme jak v rodinných domech, bytech, kancelářích, ale i v obchodních jednotkách a v obchodních centerch. Umíme dodat a namontovat kompletní klimatizaci, nerozlišujeme zákazníky podle velikosti zakázky ,ke všem se stavíme stejně s poděkováním, že si vybrali právě nás a dali nám důvěru, my uděláme vše pro to, aby byl náš zákazník maximálně spokojený. Nejsme firma která dělá zakázky na kvantitu, ale na kvalitu.

Z velkého množství různých značek klimatizačních jednotek nabízených na našem trhu, jsme pro vás vybrali z našeho pohledu ty nejlepší a nejspolehlivější.

Děláme také klimatizace do bytu nebo rodinného domu pro více informací se můžete ppodívat zde.

Klimatizace:

Daikin
Samsung
Sinclair
Toshiba
LG
Logo Klimatizace Blažek

KLIMA BLAŽEK, s.r.o.
A: Tovární 2115/9
709 00 Ostrava

KLIMA BLAŽEK, s.r.o. - Ostrava-Hrabová, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj